πάμε μπροστά

Κυριακή

11

Μάιος 2014

0

ΣΧΟΛΙΑ

Ανακήρυξη Συνδυασμών Υποψηφίων Δημοτικών Εκλογών Δήμου Αλεξ/πολης 18 Μαΐου 2014

Δημοσιεύτηκε από , Κατηγορία αλλάΖΟΥΜΕ τώρα, ΑΝΑ.Σ.Α. Για Την Αλεξπολη, Δήμος και Δημότες, Δημοτικές Εκλογές, Λαϊκή Συσπείρωση, Μεγάλα θέματα δήμου, Ν.Ε.Ο.Ι. Άνθρωποι, Παρατάξεις, Πόλη και Πολίτες

Δημοτικές Εκλογές 2014ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΒΡΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 20 παρ. 3 του Ν. 3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης- Πρόγραμμα Καλλικράτης» (ΦΕΚ 87Α΄)
  2. Τις αριθμ.37/2014 καθώς και τη διορθωτική 40/2014 Αποφάσεις του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αλεξ/πολης με τις οποίες ανακηρύχτηκαν για τις εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 οι αναφερόμενοι υποψήφιοι συνδυασμών δημάρχων, δημοτικών συμβούλων και συμβούλων των δημοτικών και τοπικών κοινοτήτων ως και εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων.

Γνωστοποιούμε ότι:

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των δημοτικών αρχών του Δήμου Αλεξανδρούπολης της 18ης Μαΐου 2014 ανακηρύχτηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων.

====================================================

Α) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ με έμβλημα τον Φάρο της Αλεξανδρούπολης και γύρω του μια ομάδα ανθρώπων και το αρκτικόλεξο Ν.Ε.Ο.Ι. ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Νέοι Έλληνες Ορθόδοξοι Ιδεολόγοι)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΛΕΝΤΙΝ
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  5. ΒΕΓΛΕΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  6. ΒΕΓΛΕΚΤΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΒΕΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ
  8. ΓΑΡΟΥΣΔΟΥΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  9. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΒΑΝ
  10. ΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΕΠΑΝ
  11. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΓΚΑΡΓΚΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ
  14. ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΚΑΖΑΡΙΑΝ ΝΟΥΝΕ του ΒΙΛΙΑΜ
  16. ΚΑΛΑΚΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  18. ΚΑΠΑΝΙΔΟΥ ΗΡΑ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΦ
  19. ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  20. ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΜΕΖΙΡΙΔΗ ΣΟΝΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  22. ΜΗΤΙΔΗ – ΓΑΡΟΥΣΔΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  23. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΡΙ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  24. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  25. ΝΤΙΝΚΛΙΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΝΕ του ΖΩΡΑ
  26. ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  27. ΠΙΣΤΕΠΟΛΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ
  28. ΣΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΣΟΥΚΙΑΣΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΜΠΕΡΤΟΥ
  30. ΣΟΥΚΙΑΣΙΑΝ ΝΑΡΕΚ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΤΕΜΕΚΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  32. ΤΣΑΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  33. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
  34. ΧΑΣΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  35. ΧΙΤΑΡΙΔΟΥ ΒΕΝΕΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  36. ΧΡΙΣΤΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  37. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΒΑ ΝΕΛΛΗ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΒΡΥΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΓΚΡΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  5. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΖΟΡΟΥΧΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  8. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΕΜΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  9. ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΝΑΝΑ του ΣΩΦΡOΝΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

  1. ΓΙΑΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ

  1. ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΥ ΑΡΙΣΤΙΤΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ

1. ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

====================================================

Β) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα ‘‘αλλάΖΟΥΜΕ τώρα”με έμβλημα τρείς διαγώνιες πινελιές (χρώμα) κάτω από το “αλλάΖΟΥΜΕ τώρα”’ στις αποχρώσεις του μπλε, του πράσινου και του κόκκινου.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΠΟΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΓΚΑΪΤΑΡΤΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΓΚΑΪΤΑΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ
  8. ΔΕΜΕΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  9. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ του ΓΙΑΝΝΗ
  10. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  11. ΖΩΓΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  13. ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΚΙΝΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΚΙΟΣΣΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  18. ΛΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΜΑΚΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  20. ΜΟΥΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  21. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  22. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  23. ΜΠΟΥΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  24. ΝΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  26. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΝΑ – ΟΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΠΕΛΙΟΥΣΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
  29. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  30. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  31. ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  32. ΣΑΤΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  33. ΣΦΕΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  34. ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  35. ΤΑΣΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  36. ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  37. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  38. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  39. ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΕΡΓΚΙΝ του ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ
  40. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΜΟΥΤΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ

  1. ΒΑΤΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΙΑΛΑΜΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΔΑΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
  4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΣΟΥΣΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΓΚΑΪΤΑΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  4. ΠΕΠΕΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΣΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  7. ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  8. ΦΕΛΙΚΙΔΟΥ ΑΛΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ

  1. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

  1. ΚΑΡΑΜΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ

  1. ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  2. ΜΑΛΚΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΣΑΜΨΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

  1. ΑΜΕΤ ΑΜΕΤ του ΧΑΛΙΤ

====================================================

Γ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ» με έμβλημα δύο πρόσωπα, το ένα σε μπλε και το άλλο σε πορτοκαλί – μουσταρδί χρώμα με κυματιστά μαλλιά, περιλαμβάνει δε την επωνυμία του συνδυασμού και το όνομα του υποψηφίου Δημάρχου Αλεξανδρούπολης.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΓΓΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ του ΣΑΦΕΤ
  7. ΒΑΒΕΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΒΟΓ ΙΑΤΖΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΒΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΙΡ
  15. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  16. ΓΕΡΑΡΔΗ – ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΓΙΑΓΛΗ – ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  20. ΓΚΡΑΣΝΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  21. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΓΟΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  23. ΔΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΔΕΛΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  26. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  27. ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ – ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  30. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΓΑΖΗ
  31. ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗ – ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΕΡΑΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  32. ΚΕΛΕΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  33. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  34. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  35. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  36. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  37. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  39. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  40. ΜΠΑΡΗ – ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  41. ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  42. ΜΠΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΗΤΡΟΥ
  43. ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  44. ΞΑΝΘΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  45. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
  46. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  47. ΠΑΝΤΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  48. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  49. ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  50. ΡΟΥΣΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  51. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΡΑΪΦ του ΜΕΜΕΤ
  52. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  53. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΛΑΣΚΑΡΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  54. ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  55. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  56. ΣΥΝΑΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  57. ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  58. ΤΣΕΤΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  59. ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  60. ΤΣΟΝΙΔΟΥ – ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  61. ΤΣΟΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  62. ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  63. ΧΑΪΔΑΡ ΜΕΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤ
  64. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΡΙΦ
  65. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  66. ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  67. ΧΑΨΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  68. ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  69. ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ – ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  70. ΧΥΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΛΗΜΗ
  3. ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ

  1. ΓΙΑΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΞΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
  6. ΚΟΛΓ ΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  7. ΚΟΡΔΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΜΠΑΪΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  2. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΚΑΡΑΔΑΓΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΝΑΖΙΦ του ΟΥΣΕΪΝ
  6. ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΝΑΪΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΑΣΣΟΥ
  8. ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ
  9. ΠΟΝΤΙΚΑ – ΟΥΡΟΥΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΣΑΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΣΟΤ
  11. ΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  12. ΤΑΤΕΒΟΣΙΑΝ ΕΛΕΝΑ του ΕΛΙΖΜΠΑΡ
  13. ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  14. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  16. ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ

  1. ΚΑΠΑΤΑΓ ΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΕΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  4. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΕΡΣΙΝ του ΑΧΜΕΤ
  5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΙΟΥΛΦΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΒΑΝ
  6. ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓ ΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ

  1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΦΟΥΝΤΟΥΤΖΑΚΛΗ ΓΙΟΥΞΕΛ του ΛΑΤΙΦ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ

  1. ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΕΡΕΜΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

  1. ΙΝΤΖΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΠΟΥΣΙΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  4. ΜΠΑΤΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

  1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  4. ΡΟΥΦΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ

  1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΑΡΤΟΥΡ
  3. ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΗΣΟΥ

  1. ΜΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΕΤΡΙΔΟΥ – ΜΕΝΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΡΚΗΣ

  1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤIΝΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ               

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

  1. ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΝΟΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

  1. ΙΣΜΑΗΛΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΣΜΑΗΛ
  2. ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΜΟΥΤ – ΜΟΥΡΣΕΛ ΣΕΒΙΛΑΗ του ΓΚΙΟΥΛΤΕΚΙΛ
  4. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΔΟΞΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ – ΣΕΡΜΑΖΑΝΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΒΑΪΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

  1. ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ της ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

  1. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΙΜΠΡΑΜ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΜΠΡΑΜ
  3. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΜΡΑΧ του ΕΡΕΤΣΕΠ
  4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ – ΜΟΥΡΣΕΛ ΜΕΤΙΧΑ του ΑΤΗΦ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

  1. ΒΟΣΒΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

====================================================

Δ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ» με έμβλημα τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΓΚΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΒΙΛΙΚ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΟΥ
  3. ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ του ΓΑΤΤΑΣ
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΟΡΕΣΤΗ
  6. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  11. ΓΚΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΥ
  13. ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  14. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΦΑΚΑΣ)
  15. ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  18. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  19. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  20. ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  21. ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  22. ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  24. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  25. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  26. ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  27. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΛΕΠΤΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  29. ΛΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  30. ΛΥΡΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  31. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ
  32. ΜΠΑΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΘΕΑΝΩ) του ΝΙΚΗΤΑ
  34. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  35. ΟΥΣΕΪΝ ΜΑΜΟΥΤ του ΟΥΣΕΪΝ
  36. ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  37. ΠΕΝΕΚΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ- ΠΑΥΛΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΜΑΡΚΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  39. ΣΑΡΑΪΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  40. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  41. ΣΙΑΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  42. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  43. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  44. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  45. ΤΑΡΣΟΥΔΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  46. ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  47. ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  48. ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  49. ΤΣΙΑΚΙΡΗ -ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΟΣΧΟΥ
  50. ΤΣΙΠΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  51. ΦΑΚΡΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ- ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  52. ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ
  53. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  54. ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  55. ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΞΑΝΘΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ

  1. ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΒΙΖΓΑ – ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  3. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  7. ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΤΖΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  9. ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ – ΚΙΤΜΕΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
  4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  5. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  6. ΚΑΣΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΚΟΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  8. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  12. ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  13. ΣΑΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  15. ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΦΡΥΔΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΣΗΦ
  3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΤΣΑΜΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΑ

  1. ΧΑΤΖΗΙΣΑΑΚ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ

  1. ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ

1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

1. ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

  1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

1. ΖΑΒΕΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

1. ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

  1. ΚΑΡΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ

1. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ

  1. ΔΟΥΚΑΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΙΤΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

1. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΜΕΜΕΤΑΛΗ

====================================================

Ε) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «Δήμος & Δημότες ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ» με έμβλημα τρείς τεμνόμενους κύκλους, στο επάνω μέρος και κάτωθεν αυτών την επωνυμία Δήμος &Δημότες ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΛΒΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΛΗ του ΙΣΜΑΗΛ
  4. ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΓΟΥΜΕΝΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΓΡΑΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ Σ του ΖΗΣΗ
  8. ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ του ΑΧΜΕΤ
  9. ΔΕΛΗΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  13. ΔΗΜΟΥΤΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  15. ΖΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  16. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΦΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΘΥΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  19. ΚΑΔΗΓ ΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
  20. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  23. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  24. ΚΕΚΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  25. ΚΟΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΚΟΥΔΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  27. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  28. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  29. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  30. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  33. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  34. ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  35. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  36. ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  37. ΜΕΝΤΙΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  38. ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  39. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  40. ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  41. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  42. ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  43. ΜΠΟΛΙΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  44. ΜΠΡΕΒΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  45. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΔΑΠΟΥΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  46. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  47. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΟΥΓΖΑΡ
  48. ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  49. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  50. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ-ΓΙΟΦΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  51. ΤΑΡΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  52. ΤΣΙΟΡΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  53. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  54. ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  55. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΕΛΗΜ του ΧΑΣΑΝ
  56. ΧΑΤΖΗ- ΚΕΡΙΜΟΓΛΟΥ ΜΟΝΑΜΕΡ (ΜΟΥΑΜΕΡ) του ΜΕΜΕΤ
  57. ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  58. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΓΚΕΝΤΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
  2. ΚΑΪΤΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  3. ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ – ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Αλεξία) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΣΑΡΚΙΣΙΑΝ ΑΝΟΥΣ του ΒΑΡΤΑΝ
  8. ΣΙΑΡΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  10. ΧΑΣΑΝ-ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΡΚΑΝΤΙ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΡΔΑΛ του ΝΑΖΗΦ
  3. ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΥ
  4. ΓΙΟΥΝΟΥΣΟΓΛΟΥ ΦΥΛΙΣ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ
  5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΖΕΡΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  7. ΙΩΑΝΙΣΙΑΝ ΝΤΙΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (΄Αρια) του ΠΟΛΥΒΙΟΥ
  9. ΚΟΥΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ ΝΕΖΑΤΗ του ΦΑΪΚ
  12. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΒΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΡΙΜΠΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  14. ΣΑΜΑΡΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΕΛΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  15. ΣΙΣΠΑΪΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  16. ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΕΟΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΟΥΛΙΜΩΦ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ

  1. ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΦΡΑΙΜ
  2. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΡΚΗΣ

  1. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΔΕΒΕΤΖΗ ΜΑΛΑΜΑΤΩ του ΑΝΤΡΕΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

  1. ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΕΪΦΖΗ του ΑΝΤΕΜ
  2. ΛΑΧΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΚΑΝΤΙΡ του ΙΣΜΑΗΛ
  4. ΝΕΜΟΥΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

  1. ΙΣΛΑΜ ΙΣΛΑΜ του ΑΜΕΤ
  2. ΜΟΥΜΙΝ ΕΡΤΖΑΝ του ΦΕΤΗ
  3. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΙΛΙΖ του ΕΡΟΛ
  4. ΠΕΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΜΙΡΑΝ του ΚΟΣΜΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ

  1. ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΙΜΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΡΑΚΛΗ
  3. ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ

  1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΝΕΠΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΤΟΛΙΟΥ
  3. ΣΑΡΙΜΠΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΛΕΞΑΝ
  4. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

  1. ΚΑΡΑΓ ΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ (Ματούλα) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  2. ΠΟΖΙΔΟΥ ΜΗΔΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΗΣ

  1. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΜΟΡΦΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  4. ΤΣΙΤΣΕΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ

  1. ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΣΙΑΡΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  4. ΧΑΡΤΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ

  1. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΛΕΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΥ
  5. ΠΟΥΛΟΥΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Μπάρμπας) του ΚΥΡΟΥ
  6. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

  1. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

  1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΒΑΝ
  3. ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΗΣΟΥ

  1. ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

  1. ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΤΣΟΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

====================================================

ΣΤ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «ΑΝΑ.Σ.Α για την Αλεξανδρούπολη» (ΑΝΑπτυξη – Συμμετοχή – Αλληλεγγύη)και έμβλημα τριών στοιχείων. Το πρώτο στοιχείο με τον κυματισμό χρώματος μπλε συμβολίζει το υγρό στοιχείο του Δήμου, το δεύτερο στοιχείο με τα δύο χέρια χρώματος κόκκινου συμβολίζει την αλληλεγγύη και την συμμετοχικότητα και το τρίτο στοιχείο με το κλαδί ελιάς χρώματος πράσινου συμβολίζει την ύπαιθρο του Δήμου και την βιώσιμη ανάπτυξη.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΑΛΕΞΑ – ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  3. ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  9. ΕΥΘΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΑΝΑΤΟΛΙ
  10. ΖΑΡΚΑΔΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΖΥΓΕΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΚΑΒΑΣΜΙ ΦΑΡΙΝΤ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΜΠΝΤΕΛΡΑΧΗΜ
  15. ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  17. ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΚΟΥΡΟΥΜΙΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  19. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  22. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
  23. ΜΑΚΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  26. ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ
  27. ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΡΑΝΤΖΗ
  28. ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΠΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  30. ΠΑΝΑΓΗ –ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  31. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  33. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  35. ΡΑΜΑΔΑΝ –ΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ του ΜΠΕΚΙΡ
  36. ΡΑΣΗΜ ΜΠΙΟΥΝΙΑΜΙΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ
  37. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  38. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  39. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  40. ΡΟΥΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  42. ΣΙΔΕΡΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΗΛΙΑ
  43. ΣΚΑΡΛΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  44. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  45. ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  46. ΤΣΙΡΤΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  47. ΦΑΛΤΣΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  48. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  49. ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ

  1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓ ΙΩΤΟΥ
  2. ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  3. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1. ΒΑΪΔOY ΑΝΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  2. ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  5. ΚΕΡΑΜΑΡΑΚΗ ΟΞΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ –ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΣΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  11. ΣΚΑΜΠΑΒΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  12. ΧΟΥΣΕΪΝ –ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ του ΒΕΛΗ ΤΣΑΟΥΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ

  1. ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΑΛΗ του ΖΕΪΝΤΕΛ
  4. ΦΟΥΝΚ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ

  1. ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ

  1. ΚΙΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΡΚΗΣ

1. ΣΠΟΥΝΤΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

  1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΜΠΡΙΕ του ΜΟΥΜΙΝ
  2. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ

  1. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

  1. ΓΙΑΜΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  2. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨAΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨAΣ

  1. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΗΣΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ

  1. ΓΙΟΚΝΩΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΗΣΟΥ

1. ΣΙΔΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *