πάμε μπροστά

Τρίτη

21

Οκτώβριος 2014

0

ΣΧΟΛΙΑ

Run Greece στην Αλεξανδρούπολη [Βίντεο HD, ΝΕΡΙΤ 20/10/2014]

Δημοσιεύτηκε από , Κατηγορία Αθλητικά, Τρέξιμο

Run Greece Αλεξανδρούπολη (28/09/2014)

Η…πρωτάρα Αλεξανδρούπολη ήταν η πέμπτη στάση της σειράς αγώνων Run Greece, που διοργανώνει ο ΣΕΓΑΣ σε πόλεις σε όλη τη χώρα.

Η ακριτική πόλη αγκάλιασε τον αγώνα, ο οποίος έδωσε μια ιδιαίτερη νότα στην περιοχή και άφησε πολλές υποσχέσεις για το μέλλον. Η παραλία της πόλης, στο σημείο εκκίνησης και τερματισμού, γέμισε από χιλιάδες πολίτες της Αλεξανδρούπολης, αλλά και των γύρω περιοχών. Άνθρωποι όλων των ηλικιών επέλεξαν να συμμετάσχουν στην όμορφη γιορτή είτε τρέχοντας σε κάποια από τις αποστάσεις είτε απλά παρακολουθώντας κατά μήκος της διαδρομής.

Οι μικροί μαθητές που συμμετείχαν στον παιδικό αγώνα είχαν την χαρά να τρέξουν μαζί με τον πρωταθλητή του ύψους, Κώστα Μπανιώτη, ο οποίος κατάγεται από την Κομοτηνή και την ολυμπιονίκη του τριπλούν Πηγή Δεβετζή, που τα τελευταία χρόνια ζει μόνιμα στην γενέτειρα της, Αλεξανδρούπολη.

Τα αθλητικά τους παπούτσια φόρεσαν ακόμη ο υφυπουργός Εξωτερικών Άκης Γεροντόπουλος, ο Δήμαρχος της πόλης Ευάγγελος Λαμπάκης, αλλά και ο αντιπεριφερειάρχης Έβρου Δημήτρης Πέτροβιτς.

Πηγή: Γραφείο Τύπου ΣΕΓΑΣ

Στο παρακάτω βίντεο υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα συγχρονισμού στον ήχο αλλά είναι σε HD και μπορείτε να απολαύσετε τις όμορφες εικόνες από την πόλη μας.

Αναλυτικά, όλα τα αποτελέσματα εδώ:

https://www.run-greece.gr/index.php/results/results-aleksandroupoli

Run Greece 2014, Αλεξανδρούπολη

Κατάταξη

10χλμ

rank Total Finish Net Time Surname_en Name_en Group Nat
1 00:37:38 GKATZIOS APOSTOLOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
2 00:37:39 GIANNELOS KONSTANTINOS GRE
3 00:37:59 TRIANTAFILLOU COSTAS GRE
4 00:38:48 KAROUTAS DIMITRIOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
5 00:39:18 IOSIFIDIS VASILEIOS O.K.A.F.FILIPPOS KABALAS GRE
6 00:39:09 DELIGIORGIS MARINOS GRE
7 00:39:49 STERNAKAS ALEXANDROS GRE
8 00:39:56 VOULKOS CHARALAMPOS GRE
9 00:40:08 RIZIOTIS CHRISTODOULOS ΛΥΚΟΙ κεχαγιογλου ranning team GRE
10 00:40:21 TSIAKIRIS ANESTIS LYKOI MITSO KEHAGIOGLOU GRE
11 00:40:23 GIANNAKAKIS CHRISTOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
12 00:40:28 EVAGGELOUDIS EVAGGELOS GRE
13 00:40:35 PITAKOUDIS THEODOROS ΜΓΣ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ GRE
14 00:41:15 GIANNAKIS IOANNIS GRE
15 00:41:26 MANOUSIDIS THEODOROS ORESTIADA RUNNING TEAM GRE
16 00:42:32 KARAGIANNIDIS IOANNIS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ GRE
17 00:42:54 ROIDOS STEFANOS GRE
18 00:42:51 PAPAGIANNAKIS SOTIRIOS GRE
19 00:43:35 VAFEIADIS VASILIS Avengers Running Team – ScienceTraining.gr GRE
20 00:43:38 ARABATZIS CHRISTOS XANTHI RUNNERS GRE
21 00:43:38 LASKARELIS NIKOLAOS MARIOS LYKOI KEXAGIOGLOU GRE
22 00:43:39 KAPSIMALIS ATHANASIOS XANTHI RUNNERS GRE
23 00:43:52 BAKIRTZIS GEORGIOS SPARTAKOS RODOPIS GRE
24 00:43:54 MANDANIS NIKOLAOS GRE
25 00:44:03 KOUTRAS CHRISTOS GRE
26 00:43:58 EUTHIMIOPOULOS VAIOS – GRE
27 00:44:37 ZILOUDIS XRISTOS GRE
28 00:44:57 BAGKATZOUNHS EMMANOUIL GRE
29 00:45:11 KOUNTOURAKIS XRISTOFOROS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
30 00:45:16 THEMELAKIS AGGELOS – GRE
31 00:45:27 MITRAKAS ACHILLEAS GRE
32 00:45:31 MPOMPOLAS KONSTANTINOS – GRE
33 00:45:43 PAPADOPOULOS STERGIOS GRE
34 00:46:04 KAVOURAS XRISTOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
35 00:46:06 STOKAS EVAGGELOS GRE
36 00:46:10 NTOYMANIS ATHANASIOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
37 00:46:11 BOUNTZOUKLIS ATHANASIOS GRE
38 00:46:16 TERZOYDIS PANTELIS GRE
39 00:46:37 STAMATOGLOU NIKOLAOS 2o ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
40 00:46:46 PANTAZIS STAUROS GRE
41 00:46:42 MARINOS STEFANOS Ανεξάρτητος GRE
42 00:46:48 PSIMENOS GIANNIS orestiada GRE
43 00:47:02 VAFEIADIS KONSTANTINOS Avengers Running Team – ScienceTraining.gr GRE
44 00:47:08 VEZASIS IOANNIS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
45 00:47:15 PAPACHARALABOS PANAGIOTIS ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Ο.Π.Ο.Π) GRE
46 00:47:12 DIMOY EVAGGELOS XANTHI RUNNERS GRE
47 00:47:13 ZAFEIRAS DIMITRIOS-CHRISTOS GRE
48 00:47:21 FITSOS GEORGE WEIGHTLIFTING A.E.KOMOTINIS GRE
49 00:47:18 XATZIPEMOU KONSTANTINOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
50 00:47:18 ROUFOS IOANNIS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
51 00:47:30 TZAVARAS THOMAS GRE
52 00:47:26 FILLARIDIS CHRISTOS GRE
53 00:47:34 PAPADOPOYLOS KONSTANTINOS LYKOI KEXAGIOGLOU GRE
54 00:47:45 CHAMALIDIS KIRIAKOS GRE
55 00:47:45 GKOROGIAS VASILEIOS CHRISOVALANTIS XANTHI RUNNERS GRE
56 00:47:45 GRIGORIADIS GEORGIOS XANTHI RUNNERS GRE
57 00:47:54 TRAVASAROS IOANNIS ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ GRE
58 00:47:56 TOURNANELIS KONSTANTINOS ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΟΜΑΔΑ ΣΤΙΒΟΥ GRE
59 00:47:56 OIKONOMOU KONSTANTINOS GRE
60 00:48:02 GOGIDIS KONSTANTINOS GRE
61 00:48:06 PITAKOUDIS EYAGGELOS ΜΓΣ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΩΝ GRE
62 00:48:18 ROUNTOS GEORGIOS Orestiada running team GRE
63 00:48:16 TZORTZIS PANAGIOTIS GRE
64 00:48:27 MITSIVELIS GIANNIS KECHAGIOGLOU RUNNING TEAM-ΠΡΟΣΚΟΠΟΙ ΞΑΝΘΗΣ GRE
65 00:48:23 KECHAGIOGLOU DIMITRIOS ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ GRE
66 00:48:28 TRAVASAROS GEORGIOS GRE
67 00:48:27 GKAITATZOPOULOS DIMOS LYKOI MITSO KEHAGIOGLOU GRE
68 00:48:37 KALOGIANNI LITO GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
69 00:48:39 VAGENAS ALEXANDROS GRE
70 00:48:55 ANTONIOU KONSTANTINOS SPARTAKOS RODOPIS GRE
71 00:48:55 NIKOLAIDIS CHRISTOS GRE
72 00:49:05 KATSELIS HLIAS – GRE
73 00:49:12 DALAKOURAS SPIROS ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
74 00:48:51 ILIOU THEODOROS ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ GRE
75 00:49:10 KAVELIDIS IOANNIS GRE
76 00:49:04 PAPAGEORGIOU ARISTOTELIS ORESTIADA RUNNING TEAM GRE
77 00:49:12 MAVROUDIS IOANNIS GRE
78 00:49:18 PAPAIOANNOU XRISTOS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ GRE
79 00:49:25 NATHANAILIDIS ISAAK GRE
80 00:49:25 GKAMPITSAKIS ZAXARIAS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
81 00:49:16 PAPADOPOULOS CONSTANTINOS Elpis Sapon Running Team GRE
82 00:49:34 ILIADIS CHRISTOS GRE
83 00:49:34 LYMPEROPOULOS ANDREAS GRE
84 00:49:41 KESIDIS APOSTOLOS GRE
85 00:49:46 KARAGIANNIDIS IOANNIS GRE
86 00:49:51 FRISOULIS EMMANOUIL GRE
87 00:49:57 CHRISTIDIS CHRISTOS GRE
88 00:50:03 MARKIDOU FOTINI GRE
89 00:50:14 TAOUKIDIS DEMETRIS Orestiada Running Team GRE
90 00:50:17 GURLOMENOS STAVROS GRE
91 00:50:18 VLACHOS STAMATIS-RENOS EOS KOMOTINIS GRE
92 00:50:26 TSOULOUVIS ILIAS spartakos rodopis GRE
93 00:50:29 LOULES GEORGIOS ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΑΝΑΡΗΧΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ο.Α.Λ.Θ GRE
94 00:50:23 NTOKOS AGGELOS souli GRE
95 00:50:29 MITRAKIS IOANNIS ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΤΙΒΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ GRE
96 00:50:36 MAVRIDIS CHARALAMPOS GRE
97 00:50:46 SYNODINOS IOANNIS GRE
98 00:50:47 PARASKEVADAKIS MICHAIL 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
99 00:50:50 DOUSKAS NIKOLAOS GRE
100 00:50:50 DOUZOPOULOS STEFANOS GRE
101 00:50:57 KIFOS NIKOLAOS GRE
102 00:50:58 KATSIMAS CHRISTODOULOS GRE
103 00:50:59 MOSXOU NIKOLAOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
104 00:50:56 KOMITIS DOKSAKIS – GRE
105 00:51:10 GILIASKOPOULOS AGGELOS GRE
106 00:50:59 MELADENIOS PANTELIS GRE
107 00:51:08 PAPADOPOULOS MARINOS GRE
108 00:51:26 CHRISTOU IOANNIS GRE
109 00:51:26 FALIEROS KONSTANTINOS – GRE
110 00:51:23 TZEVELEKIS PANAGIOTIS GRE
111 00:51:28 AMANATIDIS CHRISTOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
112 00:51:24 VRACHIOLOGLOU GEORGIOS GRE
113 00:51:31 SYNANAS IOANNIS GRE
114 00:51:51 KARAGEORGIADIS GAVRIIL GRE
115 00:51:54 MPATIKIS IOANNIS GRE
116 00:51:55 KOKKINIDIS CHRISTOS GRE
117 00:52:01 LALAKI ANASTASIA ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ GRE
118 00:52:01 ZAFEIROUDIS STAMATIS – GRE
119 00:52:08 OUSTABASIDIS PANAGIOTIS – GRE
120 00:52:04 TSOUKALA ARISTEA ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
121 00:52:13 LIOLIOS CHRISTOS XANTHI RUNNERS GRE
122 00:52:24 PAPADOPOULOS STEFANOS ANEKSARTHTOS GRE
123 00:52:22 SAVVIDIS NIKOLAOS GRE
124 00:52:26 DEVETZIS ATHANASIOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
125 00:52:40 KATIOU ATHANASIOS SPARTAKOS RODOPIS GRE
126 00:52:38 TSIOGKAS KONSTANTINOS GRE
127 00:52:59 NAIDENOVA ELENA XACKOBO SPORTS CLUB BUL
128 00:53:24 AZNTARIDIS MAUROS GRE
129 00:53:39 MPOGADAKIS ATHANASIOS GRE
130 00:53:41 LOMIS STAMATIOS RUNNING TEAM SAPES GRE
131 00:53:54 DEINAS NEKTARIOS GRE
132 00:53:56 KOYKOYLOMATIS KONSTANTINOS – GRE
133 00:53:59 XIROMERISIOS VAIOS GRE
134 00:53:58 NATSARIDIS APOSTOLOS – GRE
135 00:54:06 CHAITIDIS THEODOSIS GRE
136 00:54:13 TEPELIS CHRISTOS Σλυνδεσμος βετεράνων Δρομέων Στίβου Αλεξανδρούπολη GRE
137 00:54:09 ZARAS GEORGIOS GRE
138 00:54:23 PAPADAKIS STAVROS – GRE
139 00:54:21 ZOYROS JOHN ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
140 00:54:40 VAXEVANIS MICHALIS GRE
141 00:54:38 VRANIS PANAGIOTIS GRE
142 00:54:42 DIAKIDIS PASHALIS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
143 00:54:56 MIRGKOUDI DAPHNE ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ GRE
144 00:55:03 ARIANTSIS EVAGGELOS GRE
145 00:55:26 ARCHONTAKIS CHRISTOS-ARCHONTIS GRE
146 00:55:21 BAIRAS DIMITRIOS XANTHI RUNNERS GRE
147 00:55:30 ZARKADAS VASILEIOS – GRE
148 00:55:47 VLACHOGIANNIS VASILIOS VITEX RUNNING TEAM GRE
149 00:55:47 TZIMAS EFTHIMIOS Vitex Running Team GRE
150 00:56:02 PANTOTIS NIKOLAOS GRE
151 00:56:08 ILIADIS EYAGGELOS GRE
152 00:56:09 MATZARAKIS KONSTANTINOS GRE
153 00:56:07 ANGELOPOULOU ANTONIA GRE
154 00:56:21 CHARITONIDIS CHRISAFIS 2o ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
155 00:56:23 NIMALAKOUMARAN JUDE GER
156 00:56:39 STERGIANNIS THEODOROS GRE
157 00:56:44 MALAMIDIS DIMITRIOS GRE
158 00:56:49 TZIMAS THOMAS pom GRE
159 00:56:49 MALKIDIS STAVROS GRE
160 00:56:54 ALLOIMONOS GEORGE ΣΕΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
161 00:57:05 DELIGEORGIS PANAGIOTIS GRE
162 00:57:19 AGGELOPOYLOS EYTHIMIOS GRE
163 00:57:16 AVRAMIDHS AUANASIOS AVENGERS RUNNING TEAM GRE
164 00:57:47 MALADAKI DESPINA GRE
165 00:57:50 MPATZIAKOUDIS MICHAIL GRE
166 00:57:50 GIATSOGLOY GEORGIOS GRE
167 00:57:49 KOURIS VASILEIOS GRE
168 00:58:02 KARGOUDIS DIMITRIOS GRE
169 00:58:13 MICHALOPOULOU VICTORIA GRE
170 00:58:31 MASTORIDIS PAVLOS-ILIAS GRE
171 00:58:37 GIKAS GEORGE GRE
172 00:58:27 BOSNAK ASIM ISMET GRE
173 00:58:39 CHAITIDIS DIMITRIOS ΞΑΝΘΗ GRE
174 00:58:27 CHATZIANTONIOU VASILEIA AVENGERS GRE
175 00:58:40 VLAHOPOULOS IOANNIS GRE
176 00:58:42 KARIDAS GEORGIOS GRE
177 00:58:48 SARVANIS DIMITRIS GRE
178 00:59:28 KORDALIS CHRISTOS GRE
179 00:59:35 BILIBINIS VLASIS – GRE
180 00:59:35 INTZES KONSTANTINOS ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
181 01:00:05 DIMOUDIS CHRISTOS GRE
182 01:00:03 KOUKERIS APOSTOLOS GRE
183 01:00:25 GAIFILLIAS THANASSIS GRE
184 01:00:17 MOUTSARAS ATHANASIOS ΦΟΥ ΒΟΥ CLUB GRE
185 01:00:18 LAMPRIANIDIS CHRISTOS GRE
186 01:00:30 TAOUSANIDIS PRODROMOS GRE
187 01:00:30 IOSIFIDIS GEORGIOS GRE
188 01:00:38 PAPAZOGLOU GERORGIOS GRE
189 01:00:38 PAPADOPOULOS NIKOS GRE
190 01:00:39 SEPETSIS STAVROS GRE
191 01:00:46 PAPADOPOULOS DIMITRIOS ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
192 01:00:46 KILTSIKIS GEORGIOS GRE
193 01:00:46 MOYFTOGLOY LAZAROS GRE
194 01:00:45 KARAVA EVANGELIA Avengers Running Team GRE
195 01:01:01 CHALAS PETROS GRE
196 01:01:21 PETALAS KONSTANTINOS GRE
197 01:01:42 PAPADOPOULOS MIXALIS GRE
198 01:01:42 GRAMMENOU MARIA AVENGERS GRE
199 01:02:22 SALAGIANNIS SOTIRIOS – GRE
200 01:03:22 MOYZALIOTIS SOTIRIOS MEMONOMENOS GRE
201 01:03:35 MANIS GEORGIOS GRE
202 01:03:32 PAPAMAVROUDIS THEMISTOKLIS ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
203 01:04:45 PANAGIOTOU ANNA GRE
204 01:05:08 RAMMOU VASILIA Orestiada Running Team GRE
205 01:05:08 PALERAS ANDREAS Orestiada Running Team GRE
206 01:05:31 GREPOS GIORGOS GRE
207 01:05:42 VERGOS ANDREAS GRE
208 01:05:42 KALLIMANI DESPOINA Vitex Running Team GRE
209 01:06:06 MATSIOS STERGIOS A.O.ORESTIADAS GRE
210 01:06:06 PALIAKOUDI CHRISOULA A.O.ORESTIADAS GRE
211 01:06:26 NAOUM ZACHARIAS GRE
212 01:07:20 DIMITSAS IPPOKRATIS – GRE
213 01:09:09 AVGERINOU THEANO AVENGERS GRE
214 01:09:43 RIGOPOULOU CHRISOULA GRE
215 01:09:44 MARTIDIS DIMITRIOS GRE
216 01:10:05 ANDRONIS CHRISTOS 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
217 01:10:05 VASILOUDIS ORESTIS 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
218 01:10:32 PANITSOUDIS VASILIS GRE
219 01:10:36 PENTAFRONIMOU KYRIAKI GRE
220 01:10:36 PONTIKIDIS KONSTANTINOS GRE
221 01:10:52 MAZARAKI ELENI Avengers Running Team GRE
222 01:10:52 STERGIADIS ANTONIOS Avengers Running Team GRE
223 01:12:16 NIKOLAOU ATHANASIOS GRE
224 01:12:14 KIRANAS DIMITRIOS-RAFAIL GRE
225 01:12:42 GEVREKIS EYSTATHIOS Avengers Running Team – ScienceTraining.gr GRE
226 01:13:35 LAMPAKIS EYAGGELOS GRE
227 01:21:39 THEODOROPOULOU KONSTANTINA 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
228 01:21:37 PAPADOPOULOS KONSTANTINOS GRE
229 01:26:22 NATHANAIL APOSTOLOS GRE
230 01:26:24 SARINOUDIS ASTERIOS GRE
231 01:30:50 NIKOLOPOULOS ANTONIOS XANTHI RUNNERS GRE
232 01:30:50 KARAMPATZAKIS GEORGIOS XANTHI RUNNERS GRE
233 01:30:50 KARAMPATZAKI DESPINA GRE

5χλμ

rankTotal rankSex Surname Name Birth Sex FinishTime FinishNetTime Group Nat
1 1 ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1990 Α 00:17:06 00:17:04 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ CYP
2 2 ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 Α 00:17:45 00:17:43 Αγιος Νικολαος GRE
3 3 ΤΣΙΤΑΚ ΣΑΛΗ 1996 Α 00:18:12 00:18:10 GRE
4 4 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 1996 Α 00:18:37 00:18:34 marathon club GRE
5 5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1983 Α 00:19:38 00:19:37 GRE
6 6 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1971 Α 00:20:00 00:19:58 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ GRE
7 7 ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1971 Α 00:20:03 00:20:01 – GRE
8 8 ΜΑΣΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1986 Α 00:20:05 00:19:48 23η ΤΑΞΙΑΡΧΕΙΑ GRE
9 9 KOLIOS ACHILEAS 1989 Α 00:20:12 00:20:09 GRE
10 10 ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1994 Α 00:20:41 00:20:38 GRE
11 11 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1995 Α 00:20:53 00:20:43 – GRE
12 12 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1984 Α 00:21:00 00:20:44 GRE
13 13 ΑΛΙΧΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α 00:21:42 00:21:37 GRE
14 14 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 Α 00:21:45 00:21:36 GRE
15 15 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Α 00:21:47 00:21:43 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
16 16 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 Α 00:21:50 00:21:48 GRE
17 17 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 Α 00:21:55 00:21:53 XANTHI RUNNERS GRE
18 18 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Α 00:21:59 00:21:57 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
19 19 ΤΡΥΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1995 Α 00:22:02 00:21:53 GRE
20 20 MITKOV STOIAN 2001 Α 00:22:04 00:22:00 XACKOBO SPORTS CLUB BUL
21 21 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Α 00:22:07 00:22:04 GRE
22 22 ΠΡΙΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 Α 00:22:13 00:21:57 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
23 23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 Α 00:22:13 00:22:11 GRE
24 24 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Α 00:22:25 00:22:19 GRE
25 25 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1964 Α 00:22:27 00:22:25 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
26 26 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 Α 00:22:32 00:22:27 GRE
27 27 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Α 00:22:39 00:22:36 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
28 28 ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1981 Α 00:22:48 00:22:44 ΠΤΔΕ, ΔΠΘ GRE
29 29 ΜΑΤΣΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 2002 Α 00:22:56 00:22:37 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
30 30 MITKOV KOLIO 2000 Α 00:23:02 00:22:59 XACKOBO SPORTS CLUB BUL
31 31 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1953 Α 00:23:04 00:23:02 – GRE
32 32 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 1982 Α 00:23:06 00:22:48 GRE
33 33 ΒΛΑΣΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 Α 00:23:06 00:22:49 GRE
34 34 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 1970 Α 00:23:08 00:23:03 GRE
35 35 ΦΩΤΑΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1998 Α 00:23:13 00:23:09 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
36 36 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α 00:23:17 00:23:03 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
37 1 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1991 Γ 00:23:20 00:23:17 – GRE
38 37 ΟΥΛΙΑΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 Α 00:23:26 00:23:13 GRE
39 38 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Α 00:23:29 00:23:27 GRE
40 39 ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1973 Α 00:23:40 00:23:25 – GRE
41 40 ΝΤΑΠΙΑΠΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ 2001 Α 00:23:47 00:23:38 GRE
42 41 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1954 Α 00:23:55 00:23:52 GRE
43 42 ΝΕΝΤΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α 00:23:58 00:23:50 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
44 43 ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1963 Α 00:24:03 00:23:32 GRE
45 44 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2000 Α 00:24:03 00:24:01 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
46 45 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Α 00:24:06 00:24:01 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
47 46 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 Α 00:24:08 00:24:00 GRE
48 47 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1990 Α 00:24:25 00:24:10 GRE
49 2 ΜΠΑΚΑΤΙΝΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ 1972 Γ 00:24:26 00:24:22 GRE
50 48 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ 2000 Α 00:24:37 00:24:32 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
51 49 ΓΟΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1975 Α 00:24:38 00:24:31 GRE
52 3 STOQNOVA IORDANKA 1999 Γ 00:24:39 00:24:36 XACKOBO SPORTS CLUB BUL
53 4 ΣΤΑΘΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1973 Γ 00:24:40 00:24:37 – GRE
54 50 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ 1994 Α 00:24:41 00:24:36 Κωπηλασία Ηγουμενίτσα GRE
55 51 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 Α 00:24:51 00:24:42 GRE
56 52 ΜΑΝΣΗΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 Α 00:24:52 00:24:00 AOGA TAEKWONDO GRE
57 53 ΓΟΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1972 Α 00:24:52 00:24:44 GRE
58 54 ΓΚΡΟΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1964 Α 00:24:52 00:24:39 – GRE
59 55 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2000 Α 00:25:00 00:24:57 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
60 56 ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 Α 00:25:02 00:24:32 GRE
61 57 ΝΑΛΠΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1967 Α 00:25:03 00:24:06 – GRE
62 58 ΚΑΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1979 Α 00:25:03 00:24:06 GRE
63 59 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 Α 00:25:07 00:24:35 GRE
64 5 ΙΑΓΚΟΥΜΠΟΥΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ 1983 Γ 00:25:11 00:25:05 GRE
65 60 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Α 00:25:12 00:24:20 AOGA TAEKWONDO GRE
66 61 ΚΑΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1998 Α 00:25:12 00:24:21 AOGA TAEKWONDO GRE
67 62 ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α 00:25:12 00:24:11 GRE
68 63 ΚΛΙΑΜΕΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1986 Α 00:25:13 00:24:50 GRE
69 64 ΤΗΛΕΓΡΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 Α 00:25:17 00:25:08 GRE
70 65 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 Α 00:25:19 00:25:11 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
71 66 ΖΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 Α 00:25:19 00:25:00 – GRE
72 67 ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 Α 00:25:20 00:24:56 GRE
73 68 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Α 00:25:24 00:25:10 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
74 69 ΒΟΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 Α 00:25:27 00:25:02 GRE
75 70 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 Α 00:25:28 00:24:30 – GRE
76 6 ΒΑΛΑΣΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1984 Γ 00:25:30 00:25:25 GRE
77 71 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 Α 00:25:31 00:25:26 – GRE
78 72 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 Α 00:25:31 00:25:10 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
79 73 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2002 Α 00:25:32 00:25:24 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
80 74 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 Α 00:25:36 00:25:30 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
81 75 ΔΕΡΒΙΣ ΜΕΧΜΕΤ 1975 Α 00:25:37 00:25:35 GRE
82 76 ΓΚΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 Α 00:25:38 00:25:33 GRE
83 77 ΡΗΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 Α 00:25:43 00:25:40 A.O.ORESTIADAS GRE
84 78 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 Α 00:25:43 00:25:37 GRE
85 79 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Α 00:25:47 00:25:45 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
86 7 ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1988 Γ 00:25:48 00:24:55 GRE
87 80 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 Α 00:25:49 00:25:29 GRE
88 81 ΚΕΠΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α 00:25:49 00:24:54 GRE
89 82 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Α 00:25:51 00:25:46 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
90 83 ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α 00:26:01 00:25:51 GRE
91 84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Α 00:26:04 00:26:00 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
92 85 ΟΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 Α 00:26:06 00:25:42 Ανεξάρτητος GRE
93 86 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1962 Α 00:26:07 00:25:53 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
94 87 ΟΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1997 Α 00:26:12 00:25:48 Ανεξάρτητος GRE
95 88 ΜΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α 00:26:16 00:26:08 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
96 89 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1975 Α 00:26:17 00:26:05 GRE
97 90 ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1986 Α 00:26:17 00:26:15 GRE
98 91 ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2002 Α 00:26:18 00:26:12 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
99 92 ΣΙΔΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 Α 00:26:20 00:26:06 GRE
100 8 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΙΔΟΥ ΤΑΝΙΑ 1998 Γ 00:26:20 00:26:07 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
101 93 ΤΑΝΤΑΛΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1978 Α 00:26:20 00:26:03 – GRE
102 94 ΤΡΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 Α 00:26:20 00:25:54 DIAITITIS PODOSFAIROU GRE
103 9 ΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 Γ 00:26:20 00:26:08 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
104 95 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 Α 00:26:21 00:26:19 GRE
105 96 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 Α 00:26:25 00:26:08 GRE
106 97 ΣΑΧΜΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ 1989 Α 00:26:27 00:26:24 – GRE
107 98 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1968 Α 00:26:31 00:26:18 – GRE
108 99 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1955 Α 00:26:32 00:26:29 GRE
109 100 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1954 Α 00:26:37 00:26:30 GRE
110 101 ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1995 Α 00:26:40 00:26:15 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
111 102 ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 Α 00:26:41 00:25:44 GRE
112 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 Α 00:26:44 00:26:38 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
113 10 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 Γ 00:26:44 00:26:23 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
114 104 ΜΟΡΦΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1987 Α 00:26:45 00:26:20 GRE
115 105 ΝΤΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α 00:26:45 00:25:55 GRE
116 106 ΠΕΤΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1975 Α 00:26:46 00:25:45 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
117 107 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1979 Α 00:26:46 00:25:49 GRE
118 108 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1978 Α 00:26:47 00:25:47 – GRE
119 109 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2002 Α 00:26:50 00:26:45 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
120 11 ΚΕΣΚΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1977 Γ 00:26:54 00:26:38 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
121 12 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 1984 Γ 00:26:55 00:26:25 GRE
122 110 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α 00:26:57 00:26:08 GRE
123 111 ΔΡΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 1982 Α 00:26:57 00:26:35 GRE
124 112 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1997 Α 00:26:59 00:26:38 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
125 113 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1968 Α 00:27:00 00:26:10 – GRE
126 114 ΜΑΜΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 Α 00:27:02 00:26:12 GRE
127 115 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α 00:27:07 00:26:59 GRE
128 116 ΕΛΜΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1997 Α 00:27:10 00:26:56 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
129 117 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α 00:27:11 00:26:21 – GRE
130 118 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 Α 00:27:21 00:26:58 GRE
131 119 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1982 Α 00:27:23 00:26:35 peplos fc GRE
132 120 ΤΕΜΠΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1964 Α 00:27:25 00:27:13 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
133 121 ΓΡΑΨΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1956 Α 00:27:25 00:26:55 GRE
134 122 ΑΡΤΝΕΡ ΑΛΜΠΕΡΤ 1964 Α 00:27:25 00:26:23 AUT
135 123 ΓΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1975 Α 00:27:25 00:26:23 GRE
136 124 ΚΟΥΦΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 Α 00:27:25 00:27:22 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
137 125 ΚΟΥΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1969 Α 00:27:26 00:27:22 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
138 126 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΤΗΑΝΑΣΙΟΣ 1996 Α 00:27:28 00:27:14 GRE
139 127 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 Α 00:27:33 00:27:03 GRE
140 13 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΝΗ 2001 Γ 00:27:33 00:27:27 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
141 128 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α 00:27:35 00:27:06 GRE
142 14 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1974 Γ 00:27:39 00:27:36 GRE
143 15 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 Γ 00:27:39 00:26:41 GRE
144 129 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 1972 Α 00:27:40 00:27:36 GRE
145 130 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 Α 00:27:46 00:27:28 AFG
146 131 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 Α 00:27:49 00:27:21 GRE
147 132 ΝΤΡΟΥΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1969 Α 00:27:49 00:27:29 – GRE
148 133 ΛΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1983 Α 00:27:50 00:27:40 GRE
149 134 ΣΕΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 Α 00:27:52 00:27:25 ΟΧΙ GRE
150 135 ΒΟΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 Α 00:27:53 00:26:59 GRE
151 136 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 Α 00:27:55 00:27:45 GRE
152 137 ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 Α 00:28:00 00:26:58 GRE
153 16 ΑΜΠΡΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 Γ 00:28:05 00:28:00 5Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
154 138 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 Α 00:28:06 00:27:12 – GRE
155 139 ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α 00:28:06 00:27:12 GRE
156 17 ΛΙΜΠΕΡΗ ΑΜΑΛΙΑ 1999 Γ 00:28:15 00:27:44 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
157 140 ΠΑΠΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Α 00:28:22 00:27:25 GRE
158 141 ΚΑΡΑΠΟΛΙΤΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ 1969 Α 00:28:23 00:27:26 – GRE
159 18 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1988 Γ 00:28:24 00:27:54 GRE
160 142 ΤΣΑΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Α 00:28:24 00:27:28 2o ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
161 19 ΚΟΝΤΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ 2000 Γ 00:28:24 00:28:20 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
162 143 ΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 Α 00:28:25 00:28:17 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
163 144 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 Α 00:28:26 00:28:11 GRE
164 145 ΓΙΑΜΟΥΡΑΣ ΤΗΜΕΜΑΧΟΣ 1972 Α 00:28:27 00:28:20 GRE
165 146 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α 00:28:29 00:28:10 GRE
166 147 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΔΗΜΟΣ 1973 Α 00:28:42 00:27:52 – GRE
167 148 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 1982 Α 00:28:45 00:28:36 GRE
168 149 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1982 Α 00:28:45 00:27:50 – GRE
169 150 SAMOURKASIDIS FILIPPOS 1980 Α 00:28:46 00:28:38 GRE
170 151 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 1963 Α 00:28:49 00:28:43 GRE
171 152 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 Α 00:28:51 00:28:37 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
172 153 ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2000 Α 00:28:52 00:28:45 5Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
173 154 ΟΚΤΑΠΟΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2000 Α 00:28:55 00:28:39 ΜΠΑΣΚΕΤ GRE
174 155 ΟΚΤΑΠΟΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1964 Α 00:28:55 00:28:40 GRE
175 20 ΤΑΝΤΑΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1985 Γ 00:28:55 00:28:38 GRE
176 156 ΨΗΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Α 00:28:57 00:27:53 orestiada GRE
177 157 ΓΑΤΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1975 Α 00:28:58 00:27:57 GRE
178 158 ΚΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Α 00:29:00 00:28:53 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
179 159 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 Α 00:29:03 00:28:43 GRE
180 160 ΚΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 Α 00:29:03 00:28:44 GRE
181 161 ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1964 Α 00:29:07 00:29:03 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
182 21 ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1980 Γ 00:29:11 00:28:56 GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
183 162 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1974 Α 00:29:11 00:28:56 GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
184 163 ΤΡΙΚΙΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1980 Α 00:29:11 00:28:55 GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
185 22 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1992 Γ 00:29:12 00:28:57 GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
186 164 ΞΗΡΟΜΕΡΙΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ 1977 Α 00:29:14 00:29:02 GRE
187 165 ΡΟΔΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1974 Α 00:29:19 00:28:30 – GRE
188 166 ΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1965 Α 00:29:22 00:29:13 GRE
189 167 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1974 Α 00:29:24 00:29:10 GRE
190 168 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1975 Α 00:29:24 00:29:10 GRE
191 169 ΜΑΣΚΑΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 Α 00:29:26 00:29:08 GRE
192 170 ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1970 Α 00:29:27 00:29:22 GRE
193 171 ΚΟΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 Α 00:29:30 00:29:25 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
194 172 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α 00:29:33 00:29:11 GRE
195 173 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 Α 00:29:34 00:29:09 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
196 23 ΣΙΩΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1994 Γ 00:29:34 00:29:17 GRE
197 174 ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 Α 00:29:35 00:28:34 – GRE
198 175 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1977 Α 00:29:35 00:28:33 – GRE
199 176 ΚΑΝΤΕΛΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1995 Α 00:29:37 00:29:09 GRE
200 177 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α 00:29:38 00:28:43 – GRE
201 24 MANARGIA MARA 1998 Γ 00:29:48 00:29:17 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
202 178 ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1968 Α 00:29:50 00:29:36 GRE
203 25 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 Γ 00:29:51 00:28:57 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
204 179 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 Α 00:29:57 00:28:57 GRE
205 26 ΠΑΠΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1998 Γ 00:29:57 00:29:42 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
206 180 ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Α 00:29:57 00:29:35 GRE
207 181 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1984 Α 00:29:59 00:29:34 GRE
208 27 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 Γ 00:30:03 00:29:55 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
209 182 ΛΑΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1984 Α 00:30:05 00:29:49 GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
210 183 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1973 Α 00:30:06 00:29:15 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
211 184 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1985 Α 00:30:06 00:29:54 Γ.Σ ΝΕΑΣ ΜΠΑΦΡΑΣ GRE
212 185 ΚΕΡΑΜΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1986 Α 00:30:06 00:29:47 GRE
213 186 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 Α 00:30:07 00:29:15 GRE
214 187 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 Α 00:30:08 00:30:03 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
215 188 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1995 Α 00:30:10 00:29:51 GRE
216 28 ΠΡΟΥΣΑΛΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 1978 Γ 00:30:12 00:29:19 GRE
217 189 ΚΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1980 Α 00:30:15 00:29:26 GRE
218 190 ΜΠΟΔΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Α 00:30:15 00:29:50 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
219 191 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1973 Α 00:30:16 00:29:48 GRE
220 192 ΜΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 Α 00:30:16 00:30:04 – GRE
221 193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1984 Α 00:30:19 00:29:53 GRE
222 29 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 1990 Γ 00:30:20 00:30:05 GRE
223 194 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΡΗΣ 1997 Α 00:30:21 00:30:12 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
224 195 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1978 Α 00:30:21 00:29:58 GRE
225 196 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 Α 00:30:22 00:29:31 GRE
226 197 ΠΑΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Α 00:30:22 00:29:31 GRE
227 198 ΤΕΝΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 1978 Α 00:30:27 00:29:57 GRE
228 199 ΣΑΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α 00:30:28 00:29:59 SYLLOGOS ETHELONTON AIMODOTON PEIRAIA GRE
229 30 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2001 Γ 00:30:31 00:30:25 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
230 200 ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1984 Α 00:30:34 00:30:07 GRE
231 201 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1969 Α 00:30:39 00:30:20 GRE
232 202 ΜΑΝΑΡΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 1966 Α 00:30:46 00:30:15 GRE
233 203 ΦΥΣΣΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1970 Α 00:30:47 00:30:34 GRE
234 204 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 Α 00:30:47 00:29:59 GRE
235 205 ΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 Α 00:30:47 00:29:58 – GRE
236 206 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 Α 00:30:49 00:30:33 GRE
237 207 ΜΠΟΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1999 Α 00:30:49 00:30:39 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
238 31 ΔΙΓΓΕΛΟΥΔΗ ΖΩΗ 2002 Γ 00:30:50 00:30:36 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
239 208 ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 Α 00:30:51 00:30:48 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
240 209 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 Α 00:30:54 00:30:49 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
241 210 ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 Α 00:30:54 00:30:35 GRE
242 211 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1991 Α 00:30:58 00:30:01 GRE
243 212 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 Α 00:30:58 00:30:39 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
244 213 ΠΕΤΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 Α 00:31:00 00:30:57 GRE
245 214 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Α 00:31:01 00:30:43 GRE
246 215 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1966 Α 00:31:06 00:30:54 GRE
247 216 ΖΙΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 Α 00:31:07 00:30:15 GRE
248 217 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 Α 00:31:08 00:30:15 GRE
249 32 ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 Γ 00:31:11 00:31:00 NIKH VOLEI GRE
250 33 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1994 Γ 00:31:11 00:31:00 ΟΜΑΔΑ ΒΟΛΛΕΫ ”ΝΙΚΗ” ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
251 218 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 Α 00:31:13 00:30:12 GRE
252 219 ΣΑΪΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 Α 00:31:15 00:30:15 GRE
253 220 ΣΑΪΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1983 Α 00:31:17 00:30:22 GRE
254 221 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 Α 00:31:22 00:30:54 GRE
255 222 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1968 Α 00:31:23 00:30:13 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ GRE
256 34 ΗΣΤΟΝ ΕΛΕΝ 1968 Γ 00:31:23 00:30:13 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ GBR
257 223 ΤΣΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 Α 00:31:24 00:31:18 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
258 224 ΠΟΥΠΟΥΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1981 Α 00:31:25 00:30:33 GRE
259 225 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1966 Α 00:31:27 00:30:27 GRE
260 35 ΣΙΔΗΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1982 Γ 00:31:28 00:31:12 GRE
261 226 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1965 Α 00:31:33 00:31:14 GRE
262 227 ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 Α 00:31:36 00:31:29 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
263 36 ΠΙΣΤΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1983 Γ 00:31:37 00:30:37 – GRE
264 228 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΤΣΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α 00:31:41 00:30:34 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
265 37 ΓΙΑΛΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1969 Γ 00:31:45 00:31:34 GRE
266 229 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Α 00:31:47 00:31:21 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
267 230 ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Α 00:31:47 00:30:55 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
268 231 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 Α 00:31:48 00:31:33 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
269 38 ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 1988 Γ 00:31:48 00:30:54 GRE
270 232 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1975 Α 00:31:55 00:31:29 GRE
271 233 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1973 Α 00:31:55 00:31:30 GRE
272 234 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α 00:31:55 00:30:56 – GRE
273 39 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1982 Γ 00:31:55 00:30:56 – GRE
274 235 ΔΙΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1972 Α 00:31:56 00:31:43 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
275 236 ΧΑΤΖΗΑΣΗΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 Α 00:31:59 00:31:52 GRE
276 237 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α 00:32:03 00:31:53 GRE
277 238 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Α 00:32:03 00:31:11 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
278 239 ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α 00:32:04 00:32:01 GRE
279 240 ΓΑΛΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 Α 00:32:07 00:31:57 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
280 241 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 1998 Α 00:32:08 00:31:15 AOGA TAEKWONDO GRE
281 242 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1961 Α 00:32:09 00:31:51 GRE
282 243 ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 Α 00:32:17 00:32:12 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
283 244 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1979 Α 00:32:18 00:31:58 GRE
284 245 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 Α 00:32:21 00:31:27 GRE
285 40 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΛΙΑ 1983 Γ 00:32:23 00:31:50 ανεξαρτητος GRE
286 246 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Α 00:32:27 00:31:21 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
287 41 ΤΑΧΤΑΛΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1965 Γ 00:32:29 00:32:23 GRE
288 42 ΤΙΦΤΙΚΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 1964 Γ 00:32:29 00:32:22 GRE
289 247 ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1975 Α 00:32:33 00:31:34 GRE
290 43 ΜΗΤΙΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1979 Γ 00:32:34 00:32:03 GRE
291 44 ΜΑΝΑΡΓΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1996 Γ 00:32:34 00:32:03 GRE
292 248 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 Α 00:32:36 00:32:22 GRE
293 249 ΚΟΥΠΟΥΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1974 Α 00:32:36 00:32:19 GRE
294 45 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ 2001 Γ 00:32:39 00:32:33 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
295 250 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Α 00:32:39 00:32:27 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
296 251 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1967 Α 00:32:40 00:32:27 GRE
297 46 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΜΑΝΤΩ 1993 Γ 00:32:41 00:32:30 GRE
298 252 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1995 Α 00:32:44 00:32:28 GRE
299 47 ΣΑΞΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1988 Γ 00:32:45 00:32:40 GRE
300 253 ΖΑΓΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 Α 00:32:46 00:32:29 GRE
301 48 ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 Γ 00:32:48 00:32:42 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
302 254 ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 1985 Α 00:32:50 00:32:43 GRE
303 255 ΤΖΙΤΖΙΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1970 Α 00:32:51 00:32:26 GRE
304 49 ΔΑΣΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 2001 Γ 00:32:54 00:32:48 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
305 256 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2001 Α 00:32:54 00:32:48 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
306 257 ΣΩΛΗΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1999 Α 00:32:55 00:31:56 GRE
307 258 ΚΑΜΑΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1983 Α 00:32:58 00:32:00 GRE
308 259 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 Α 00:32:59 00:32:35 – GRE
309 50 ΗΛΙΑΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 1993 Γ 00:32:59 00:32:37 GRE
310 51 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1993 Γ 00:33:00 00:32:37 GRE
311 52 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 Γ 00:33:05 00:32:54 GRE
312 53 ΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ 00:33:06 00:32:48 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
313 54 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 Γ 00:33:06 00:32:49 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
314 55 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 1982 Γ 00:33:11 00:32:57 GRE
315 260 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1972 Α 00:33:12 00:32:59 GRE
316 261 ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1983 Α 00:33:12 00:32:24 – GRE
317 262 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1987 Α 00:33:13 00:32:12 GRE
318 263 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1965 Α 00:33:20 00:33:10 GRE
319 264 ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1961 Α 00:33:20 00:33:11 ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
320 56 ΤΡΑΪΚΟΥΔΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2002 Γ 00:33:26 00:33:19 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
321 265 ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1973 Α 00:33:26 00:32:37 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
322 266 ΜΑΝΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Α 00:33:28 00:33:03 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
323 267 ΣΑΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1998 Α 00:33:38 00:32:46 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
324 57 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ ΤΡΙΑΔΑ 1962 Γ 00:33:41 00:33:30 GRE
325 58 ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 Γ 00:33:42 00:33:35 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
326 268 ΚΟΥΡΜΠΕΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 Α 00:33:43 00:32:35 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
327 59 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΦΑΝΗ 1967 Γ 00:33:45 00:32:37 GRE
328 269 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1966 Α 00:33:45 00:32:37 GRE
329 60 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1972 Γ 00:33:47 00:33:25 GRE
330 61 ΜΠΙΛΙΜΠΙΝΗ ΛΟΛΑ 1973 Γ 00:33:47 00:33:25 GRE
331 270 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Α 00:33:51 00:33:01 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
332 62 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1968 Γ 00:33:51 00:33:38 GRE
333 63 ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 Γ 00:33:57 00:33:51 GRE
334 271 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 Α 00:33:58 00:33:31 GRE
335 272 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Α 00:34:01 00:33:39 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
336 273 ΣΙΔΕΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1975 Α 00:34:03 00:33:40 GRE
337 64 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1968 Γ 00:34:14 00:34:03 GRE
338 65 ΜΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1978 Γ 00:34:14 00:33:55 GRE
339 274 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1998 Α 00:34:14 00:33:25 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
340 275 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1968 Α 00:34:16 00:33:47 GRE
341 276 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α 00:34:17 00:33:17 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
342 277 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1969 Α 00:34:20 00:33:15 GRE
343 278 ΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α 00:34:23 00:34:15 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
344 66 ΤΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1975 Γ 00:34:26 00:34:20 GRE
345 67 ΚΕΣΣΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 Γ 00:34:29 00:34:21 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
346 68 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 Γ 00:34:29 00:34:25 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
347 279 ΚΟΜΗΤΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ 2002 Α 00:34:29 00:34:21 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
348 280 ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1997 Α 00:34:31 00:33:40 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
349 281 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 Α 00:34:32 00:33:41 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
350 282 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2001 Α 00:34:44 00:34:23 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
351 69 ΛΟΜΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ 1999 Γ 00:34:44 00:34:24 GRE
352 283 ΒΟΥΛΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1957 Α 00:34:48 00:33:56 GRE
353 284 ΣΑΡΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1953 Α 00:34:48 00:33:57 GRE
354 285 ΒΟΥΖΑΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1956 Α 00:34:55 00:34:28 GRE
355 286 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1999 Α 00:34:58 00:34:05 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
356 287 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Α 00:34:58 00:34:04 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
357 70 ΒΕΖΥΡΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1990 Γ 00:35:01 00:34:46 – GRE
358 71 ΒΡΕΡΑΚΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1991 Γ 00:35:01 00:34:05 GRE
359 72 ΔΗΜΟΥΔΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 1993 Γ 00:35:04 00:34:51 GRE
360 73 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 Γ 00:35:04 00:34:51 GRE
361 74 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ 1974 Γ 00:35:05 00:34:12 GRE
362 288 ΦΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 Α 00:35:08 00:33:55 GRE
363 289 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1985 Α 00:35:11 00:34:14 GRE
364 290 ΣΚΑΜΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 Α 00:35:16 00:35:05 GRE
365 291 ΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Α 00:35:23 00:34:17 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
366 292 ΓΕΡΑΣΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 Α 00:35:23 00:34:17 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
367 293 ΚΑΛΦΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1987 Α 00:35:31 00:34:23 – GRE
368 294 ΚΥΡΓΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1977 Α 00:35:34 00:35:28 GRE
369 295 ΠΡΙΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1970 Α 00:35:39 00:35:24 – GRE
370 296 ΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1969 Α 00:35:48 00:35:32 GRE
371 75 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1997 Γ 00:35:49 00:35:18 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
372 297 ΜΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 1987 Α 00:35:53 00:34:53 GRE
373 76 ΤΡΙΑΝΤΑΦΙΛΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1983 Γ 00:35:56 00:34:50 GRE
374 77 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990 Γ 00:35:57 00:35:42 – GRE
375 298 ΤΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1976 Α 00:36:00 00:35:00 GRE
376 299 ΣΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Α 00:36:01 00:34:49 GRE
377 300 ΚΕΛΕΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 Α 00:36:06 00:35:59 ΕΠΟΦΕ ΕΒΡΟΥ GRE
378 78 ΓΚΟΥΝΤΟΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1982 Γ 00:36:08 00:36:04 GRE
379 79 ΞΕΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1979 Γ 00:36:08 00:35:38 GRE
380 80 ΔΕΒΑΤΖΗ ΧΡΥΣΗ 1973 Γ 00:36:08 00:35:38 GRE
381 81 ΑΛΗ ΚΑΤΖΗ ΤΖΑΝΣΕΑ 1999 Γ 00:36:08 00:35:48 GRE
382 82 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ 1995 Γ 00:36:15 00:35:04 GRE
383 301 ΠΑΠΑΔΑΜΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1988 Α 00:36:15 00:35:04 GRE
384 83 ΣΙΩΜΟΥ ΖΩΗ ΙΡΙΣ 1992 Γ 00:36:16 00:36:01 GRE
385 84 ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 1977 Γ 00:36:16 00:35:20 – GRE
386 85 ΣΑΝΤΑΡΜΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1989 Γ 00:36:19 00:36:14 GRE
387 302 ΧΟΥΡΙΕΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1985 Α 00:36:23 00:35:29 GRE
388 86 ΝΑΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1988 Γ 00:36:23 00:35:28 GRE
389 87 ΜΗΤΡΟΥ ΤΖΕΝΗ 1984 Γ 00:36:24 00:35:55 GRE
390 88 ΞΟΝΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 Γ 00:36:26 00:36:11 GRE
391 303 ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α 00:36:28 00:36:14 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
392 304 ΜΑΝΩΛΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 Α 00:36:29 00:36:14 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
393 305 ΝΕΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 Α 00:36:31 00:36:27 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
394 306 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 Α 00:36:33 00:35:26 – GRE
395 89 ΚΟΡΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1973 Γ 00:36:38 00:35:27 WIND RUNNING TEAM GRE
396 307 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966 Α 00:36:42 00:35:34 GRE
397 90 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 1985 Γ 00:36:45 00:35:41 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
398 91 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Γ 00:36:47 00:35:52 – GRE
399 308 ΜΠΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Α 00:36:47 00:36:21 GRE
400 92 PETALA-TOTH AGNES 1964 Γ 00:36:49 00:36:44 HUN
401 309 ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Α 00:36:49 00:36:26 GRE
402 93 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1987 Γ 00:36:50 00:36:26 GRE
403 310 ΤΣΙΤΣΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 Α 00:36:55 00:35:43 GRE
404 94 ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΦΕΝΙΑ 2000 Γ 00:36:56 00:36:04 GRE
405 311 ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 Α 00:36:56 00:36:42 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
406 95 ΔΗΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 Γ 00:36:59 00:36:42 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ GRE
407 312 ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 1992 Α 00:37:05 00:36:06 GRE
408 96 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1997 Γ 00:37:05 00:36:10 – GRE
409 97 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΓΑΘΗ 2001 Γ 00:37:08 00:36:16 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
410 98 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ 1997 Γ 00:37:10 00:36:04 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
411 313 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 Α 00:37:18 00:36:59 GRE
412 314 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 Α 00:37:18 00:37:14 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
413 99 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1999 Γ 00:37:19 00:37:10 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
414 100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ 00:37:19 00:37:15 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
415 101 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1970 Γ 00:37:21 00:37:17 – GRE
416 102 ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 Γ 00:37:23 00:37:16 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ GRE
417 103 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Γ 00:37:28 00:37:16 GRE
418 104 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 Γ 00:37:28 00:36:21 GRE
419 315 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1975 Α 00:37:28 00:36:38 GRE
420 316 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1969 Α 00:37:29 00:36:38 GRE
421 317 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 Α 00:37:29 00:36:25 ΠΓΝ ΕΒΡΟΥ -ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ GRE
422 105 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1973 Γ 00:37:29 00:36:25 ΠΓΝ ΕΒΡΟΥ -ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ GRE
423 106 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΑΓΓΕΛΙΚΑ 2000 Γ 00:37:31 00:37:27 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
424 107 ΓΕΟΡΓΙΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 2001 Γ 00:37:31 00:37:26 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
425 318 ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2001 Α 00:37:31 00:37:07 king boxing GRE
426 108 ΜΑΤΣΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 Γ 00:37:31 00:37:27 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
427 109 ΣΥΜΕΝΤΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1980 Γ 00:37:32 00:36:19 GRE
428 110 ΓΟΥΡΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1973 Γ 00:37:32 00:36:28 – GRE
429 111 ΠΕΡΣΕΓΚΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 1988 Γ 00:37:34 00:36:43 GRE
430 112 ΠΑΡΙΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 Γ 00:37:34 00:37:11 GRE
431 113 ΚΑΒΑΝΟΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1979 Γ 00:37:35 00:36:43 GRE
432 319 ΦΟΥΡΦΑΡΟ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 2002 Α 00:37:38 00:37:32 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΟΛΛΕΥ GRE
433 320 ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1981 Α 00:37:40 00:37:40 GRE
434 321 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1973 Α 00:37:43 00:36:51 GRE
435 114 ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1974 Γ 00:37:47 00:36:47 GRE
436 115 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1964 Γ 00:37:48 00:37:36 ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΑΣΟΥΤΗΣ GRE
437 322 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1972 Α 00:37:50 00:37:40 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
438 323 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2002 Α 00:37:53 00:37:41 GRE
439 116 ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΝΑΝΤΕΖΝΤΑ 1999 Γ 00:37:55 00:37:24 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
440 117 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 1993 Γ 00:38:05 00:37:44 GRE
441 118 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 1993 Γ 00:38:05 00:37:44 GRE
442 324 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΚΡΑΤΗΣ 1979 Α 00:38:19 00:37:07 WIND Running Team GRE
443 119 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1981 Γ 00:38:19 00:37:08 GRE
444 120 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1983 Γ 00:38:22 00:37:33 GRE
445 121 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 Γ 00:38:23 00:38:21 ANEKSARTHTH GRE
446 122 ΔΕΒΕΤΖΗ ΤΡΙΑΔΑ 1982 Γ 00:38:26 00:37:37 GRE
447 123 ΛΟΜΗ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ 00:38:27 00:38:07 GRE
448 124 ΦΑΛΙΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 Γ 00:38:28 00:38:08 GRE
449 125 ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1993 Γ 00:38:28 00:38:08 GRE
450 325 ΚΟΥΚΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 Α 00:38:43 00:37:27 ΕΘΝΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΡΑΚΗΣ GRE
451 126 ΔΕΜΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ 00:38:51 00:38:35 GRE
452 326 ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 Α 00:38:53 00:37:57 GRE
453 127 ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1991 Γ 00:38:53 00:37:57 GRE
454 128 ΜΑΡΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1995 Γ 00:38:53 00:37:47 GRE
455 129 ΣΤΙΦΑΝΟΥΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1997 Γ 00:38:56 00:37:51 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
456 130 ΧΟΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2002 Γ 00:38:57 00:38:50 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
457 131 ΣΩΛΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ 00:39:00 00:38:57 GRE
458 327 ΣΩΛΗΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 Α 00:39:00 00:38:01 GRE
459 132 ΤΕΣΤΕΜΠΑΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1993 Γ 00:39:01 00:38:50 GRE
460 328 ΞΕΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 Α 00:39:01 00:38:04 GRE
461 133 ΓΑΛΟΥΣΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 1997 Γ 00:39:04 00:38:54 1o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
462 329 ΔΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 Α 00:39:06 00:38:51 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
463 134 ΚΑΡΓΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1976 Γ 00:39:08 00:37:59 ORESTIADA RUNNING TEAM GRE
464 135 ΔΡΑΣΚΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ 1984 Γ 00:39:11 00:39:01 GRE
465 330 ΚΟΥΚΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1975 Α 00:39:11 00:39:01 GRE
466 136 ΜΑΝΙΑΡΑ ΔΕΣΣΠΟΙΝΑ 1969 Γ 00:39:15 00:39:00 GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
467 331 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1959 Α 00:39:19 00:39:03 GIMNASTIRIO EN SOMATI GRE
468 137 ΒΑΣΙΛΙΑΝΑ ΡΟΪΔΟΥΛΗ 1998 Γ 00:39:20 00:39:12 GRE
469 332 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 Α 00:39:20 00:38:15 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
470 138 ΚΕΣΚΙΝΗ ΞΑΝΘΗ 1982 Γ 00:39:22 00:39:06 GRE
471 333 ΣΤΟΥΡΟΣ ΦΩΚΙΑΝΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ 1972 Α 00:39:27 00:38:30 – GRE
472 334 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 Α 00:39:27 00:38:31 GRE
473 139 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 Γ 00:39:33 00:39:22 NIKH VOLEI GRE
474 140 ΜΑΚΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 Γ 00:39:47 00:38:50 GRE
475 335 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Α 00:39:47 00:39:35 GRE
476 336 ΒΑΙΡΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 Α 00:39:52 00:39:26 – GRE
477 337 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1935 Α 00:39:52 00:39:45 GRE
478 141 ΤΣΑΒΔΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1989 Γ 00:39:52 00:38:51 GRE
479 142 ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Γ 00:39:53 00:39:46 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
480 338 ΒΑΪΡΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 Α 00:39:53 00:39:26 GRE
481 339 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1973 Α 00:40:11 00:39:13 GRE
482 340 ΚΥΡΑΔΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Α 00:40:22 00:39:55 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΙΝΓΚ -ΠΟΝΓΚ GRE
483 341 ΔΙΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 Α 00:40:24 00:40:01 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
484 143 ΧΡΥΣΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1975 Γ 00:40:24 00:40:01 GRE
485 144 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Γ 00:40:31 00:39:23 GRE
486 342 ΤΣΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1969 Α 00:40:40 00:40:05 GRE
487 145 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1971 Γ 00:40:40 00:40:05 GRE
488 343 ΖΥΜΠΑΤΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 Α 00:40:42 00:40:32 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
489 344 ΓΑΛΗΝΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α 00:40:42 00:40:21 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
490 146 ΚΥΡΑΔΕΝΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 2000 Γ 00:40:43 00:40:15 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΙΝΓΚ -ΠΟΝΓΚ GRE
491 147 ΠΑΠΑΛΑΪΟΥ ΛΟΥΤΣΙΑ 1966 Γ 00:40:44 00:40:35 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
492 345 ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 Α 00:40:48 00:39:45 GRE
493 148 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ 00:40:55 00:40:41 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
494 149 ΜΠΑΡΗ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 1998 Γ 00:40:55 00:40:41 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
495 150 ΠΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ 1974 Γ 00:40:56 00:40:32 GRE
496 151 ΜΠΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ 1997 Γ 00:40:57 00:39:51 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
497 346 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 Α 00:40:58 00:39:53 GRE
498 152 ΜΟΥΧΤΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Γ 00:41:00 00:39:51 ORESTIADA RUNNING TEAM GRE
499 153 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 1998 Γ 00:41:00 00:40:08 AOGA TAEKWONDO GRE
500 347 ΜΙΧΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 Α 00:41:02 00:40:08 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
501 348 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1960 Α 00:41:11 00:40:58 GRE
502 349 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 Α 00:41:12 00:40:58 GRE
503 154 ΤΣΙΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1987 Γ 00:41:13 00:41:06 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
504 155 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Γ 00:41:27 00:41:04 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
505 156 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΙΩΤΑ 1964 Γ 00:41:29 00:40:16 GRE
506 157 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Γ 00:41:29 00:41:04 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
507 350 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1962 Α 00:41:29 00:40:15 – GRE
508 351 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 Α 00:41:29 00:40:28 5Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
509 158 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1964 Γ 00:41:31 00:40:17 – GRE
510 159 ΣΥΝΟΔΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1956 Γ 00:41:31 00:41:12 – GRE
511 160 ΣΩΛΗΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ 1996 Γ 00:41:31 00:40:32 GRE
512 161 ΔΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 Γ 00:41:31 00:41:23 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
513 162 ΡΕΤΖΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2000 Γ 00:41:31 00:41:23 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
514 163 ΜΥΤΑΚΙΑΝ ΓΙΕΣΤΕΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1998 Γ 00:41:31 00:41:03 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ARM
515 164 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1991 Γ 00:41:34 00:41:10 GRE
516 352 ΤΣΕΡΚΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 Α 00:41:34 00:41:31 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
517 353 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1972 Α 00:41:45 00:41:19 GRE
518 165 ΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 1969 Γ 00:41:48 00:41:27 GRE
519 354 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 Α 00:41:51 00:41:28 GRE
520 166 ΦΑΛΕΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 1981 Γ 00:41:56 00:40:43 GRE
521 355 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 Α 00:41:57 00:40:43 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
522 356 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Α 00:41:58 00:41:32 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
523 357 ΔΡΟΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 Α 00:41:58 00:41:32 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
524 167 ΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1982 Γ 00:42:01 00:41:07 GRE
525 358 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ 1984 Α 00:42:02 00:41:39 GRE
526 168 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2002 Γ 00:42:03 00:41:58 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
527 169 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ 00:42:03 00:41:10 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
528 170 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 Γ 00:42:06 00:42:01 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
529 171 ΜΑΤΣΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2002 Γ 00:42:08 00:41:15 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
530 359 ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΣΑΚΗΣ 1972 Α 00:42:13 00:41:13 GRE
531 172 ΤΣΙΑΠΡΑΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 Γ 00:42:20 00:41:49 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
532 173 ΔΗΜΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 Γ 00:42:25 00:42:00 2o ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
533 174 ΧΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1971 Γ 00:42:26 00:41:35 GRE
534 175 ΚΑΣΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1982 Γ 00:42:34 00:41:38 GRE
535 176 ΦΑΣΣΑ ΣΟΦΙΑ 1993 Γ 00:42:36 00:42:08 GRE
536 360 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1982 Α 00:42:37 00:41:42 – GRE
537 177 ΚΟΠΑΡΑΝΙΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ 1967 Γ 00:42:40 00:41:32 GRE
538 178 ΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 Γ 00:42:43 00:42:15 GRE
539 361 ΜΠΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1968 Α 00:42:45 00:41:43 GRE
540 362 ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 Α 00:42:45 00:41:49 GRE
541 363 ΠΑΠΑΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1984 Α 00:42:47 00:41:53 GRE
542 364 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1991 Α 00:42:47 00:42:19 GRE
543 179 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ 1966 Γ 00:42:48 00:42:38 GRE
544 180 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1980 Γ 00:42:49 00:41:54 GRE
545 181 ΚΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1985 Γ 00:42:51 00:41:56 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
546 182 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1986 Γ 00:42:51 00:41:56 – GRE
547 183 ΠΑΛΑΤΣΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1980 Γ 00:42:51 00:41:43 GRE
548 365 GKOUZIOTIS APOSTOLOS 1983 Α 00:43:01 00:42:03 GRE
549 184 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Γ 00:43:01 00:42:34 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
550 366 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1973 Α 00:43:05 00:42:03 GRE
551 367 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α 00:43:05 00:42:07 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
552 185 ΚΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 Γ 00:43:08 00:42:36 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
553 186 ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1965 Γ 00:43:15 00:42:50 GRE
554 187 ΗΛΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1973 Γ 00:43:15 00:42:49 GRE
555 188 ΜΠΙΤΣΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1980 Γ 00:43:16 00:42:08 GRE
556 189 ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ 2001 Γ 00:43:32 00:43:05 INDEPENDENT GRE
557 190 ΔΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 1973 Γ 00:43:32 00:43:05 INDEPENDENT GRE
558 191 ΜΑΝΔΑΛΙΔΟΥ ΘΕΑ 2002 Γ 00:43:34 00:42:29 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
559 192 ΡΟΙΔΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Γ 00:43:48 00:43:40 GRE
560 368 ΡΟΙΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1969 Α 00:43:48 00:43:22 GRE
561 369 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 Α 00:43:53 00:43:32 GRE
562 193 ΚΑΣΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1983 Γ 00:43:56 00:43:30 GRE
563 194 ΚΥΔΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1966 Γ 00:43:57 00:43:38 – GRE
564 195 ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ 2001 Γ 00:43:58 00:42:53 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
565 196 ΜΑΛΚΙΔΟΥ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ 1996 Γ 00:44:03 00:42:50 GRE
566 197 ΜΑΚΡΗ ΧΡΥΣΑ 1998 Γ 00:44:08 00:43:15 AOGA TAEKWONDO GRE
567 198 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1974 Γ 00:44:10 00:43:50 GRE
568 199 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΤΟΥΛΑ 1982 Γ 00:44:11 00:43:40 GRE
569 200 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1965 Γ 00:44:11 00:43:40 GRE
570 201 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1972 Γ 00:44:11 00:44:01 GRE
571 202 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1983 Γ 00:44:12 00:43:04 GRE
572 203 ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ 1967 Γ 00:44:13 00:44:05 GRE
573 204 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1982 Γ 00:44:17 00:43:58 GRE
574 370 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 Α 00:44:17 00:43:59 GRE
575 205 ΚΑΜΠΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1970 Γ 00:44:21 00:43:32 GRE
576 206 ΕΤΑΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1981 Γ 00:44:21 00:43:32 GRE
577 207 ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 1994 Γ 00:44:21 00:44:12 GRE
578 208 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1949 Γ 00:44:23 00:44:19 GRE
579 209 ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 1970 Γ 00:44:28 00:44:08 GRE
580 210 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 Γ 00:44:30 00:44:23 GRE
581 211 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1951 Γ 00:44:30 00:44:23 – GRE
582 212 ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 1997 Γ 00:44:32 00:43:35 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
583 371 ΜΑΣΚΑΛΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2001 Α 00:44:33 00:43:15 GRE
584 213 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1986 Γ 00:44:35 00:43:40 GRE
585 214 ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1984 Γ 00:44:36 00:43:30 GRE
586 372 ΠΑΠΖΕΤΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Α 00:44:36 00:43:22 GRE
587 215 ΜΠΟΖΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1984 Γ 00:44:36 00:43:30 GRE
588 216 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΦΑΝΗ 1977 Γ 00:44:36 00:43:21 GRE
589 373 ΧΑΡΙΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1957 Α 00:44:38 00:44:29 GRE
590 374 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1949 Α 00:44:44 00:44:33 GRE
591 217 ΓΚΟΥΖΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1983 Γ 00:44:44 00:43:55 GRE
592 218 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1973 Γ 00:44:49 00:43:44 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
593 219 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 Γ 00:44:53 00:44:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
594 220 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΓΙΑ 2001 Γ 00:44:54 00:43:48 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
595 375 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 Α 00:45:02 00:44:52 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
596 221 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 Γ 00:45:02 00:44:34 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
597 222 ΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ 2001 Γ 00:45:04 00:44:39 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
598 223 ΤΖΩΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 Γ 00:45:05 00:44:08 GRE
599 376 ΜΑΜΟΥΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1964 Α 00:45:05 00:43:57 – GRE
600 224 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ 2000 Γ 00:45:05 00:44:40 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
601 377 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1963 Α 00:45:05 00:43:58 ”ΑΜΑΖΟΝΕΣ” Α.Ο.ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
602 225 ΠΑΠΑΖΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1973 Γ 00:45:07 00:44:01 GRE
603 226 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΑΝΑΗ-ΒΙΚΤΟΡΙΑ 2001 Γ 00:45:07 00:44:41 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
604 227 ΠΑΡΙΣΗ ΣΟΦΙΑ 1980 Γ 00:45:08 00:44:17 GRE
605 378 ΤΟΛΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1959 Α 00:45:11 00:44:55 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
606 228 ΓΙΟΡΔΑΜΛΗ ΧΡΥΣΑ 1980 Γ 00:45:12 00:43:58 GRE
607 229 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1967 Γ 00:45:28 00:44:14 GRE
608 379 ΜΟΛΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΣΙΟΣ 1984 Α 00:45:34 00:44:45 GRE
609 230 ΠΟΠΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1977 Γ 00:45:34 00:45:10 GRE
610 231 ΜΟΛΑΔΟΥ ΛΙΤΣΑ 1964 Γ 00:45:34 00:44:45 GRE
611 232 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1998 Γ 00:45:35 00:45:20 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
612 233 ΦΩΤΑΚΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1998 Γ 00:45:35 00:45:21 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
613 380 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1984 Α 00:45:40 00:44:43 GRE
614 381 ΔΟΥΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2002 Α 00:45:43 00:44:49 GRE
615 234 ΜΠΑΖΑΝΟ ΜΑΡΙΑ ΓΚΡΑΤΖΙΑ 1962 Γ 00:45:43 00:44:50 ITA
616 382 ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1948 Α 00:45:48 00:45:25 GRE
617 383 ΠΕΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1959 Α 00:45:49 00:45:28 GRE
618 235 ΠΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 Γ 00:45:51 00:45:26 GRE
619 384 ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 Α 00:45:52 00:45:30 GRE
620 236 ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1964 Γ 00:45:54 00:44:47 GRE
621 237 ΚΑΧΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1957 Γ 00:45:55 00:45:34 GRE
622 238 ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1974 Γ 00:46:00 00:44:53 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
623 239 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1978 Γ 00:46:02 00:45:10 GRE
624 240 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 1990 Γ 00:46:03 00:44:55 GRE
625 241 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1957 Γ 00:46:07 00:45:57 GRE
626 385 ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1950 Α 00:46:07 00:45:58 ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
627 242 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1974 Γ 00:46:07 00:45:58 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΥΓΕΙΑ GRE
628 243 ΜΑΝΑΒΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 Γ 00:46:08 00:45:36 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
629 244 ΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1971 Γ 00:46:08 00:45:06 GRE
630 386 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 Α 00:46:08 00:45:06 GRE
631 245 ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ ΝΙΚΗ 1970 Γ 00:46:11 00:46:00 GRE
632 246 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ 1970 Γ 00:46:13 00:46:01 GRE
633 247 ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1999 Γ 00:46:24 00:45:23 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
634 248 ΦΡΑΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 Γ 00:46:24 00:45:24 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
635 249 ΣΑΛΑΚΟΥΔΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1999 Γ 00:46:25 00:45:24 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
636 250 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1969 Γ 00:46:34 00:46:23 GRE
637 251 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 1968 Γ 00:46:42 00:46:31 GRE
638 252 ΔΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1990 Γ 00:46:44 00:45:52 GRE
639 253 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1961 Γ 00:46:44 00:46:19 GRE
640 254 ΚΑΛΑΦΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1969 Γ 00:46:45 00:46:27 GRE
641 255 ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2000 Γ 00:46:45 00:46:22 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
642 256 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 Γ 00:46:54 00:46:37 – GRE
643 257 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1982 Γ 00:46:55 00:46:37 – GRE
644 387 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1958 Α 00:46:55 00:46:30 GRE
645 258 ΛΑΟΥΡΣΕΝ ΑΝΝΕΜΑΡΙΕ 1963 Γ 00:46:55 00:46:30 DEN
646 388 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Α 00:47:00 00:45:56 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ GRE
647 259 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1984 Γ 00:47:01 00:45:56 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ GRE
648 260 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2000 Γ 00:47:05 00:46:42 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
649 261 ΔΑΓΔΑΓΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 Γ 00:47:05 00:46:43 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
650 262 ΣΠΑΝΟΥ ΙΡΙΣ-ΣΩΤΗΡΙΑ 2002 Γ 00:47:12 00:46:51 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
651 263 ΖΑΦΕΙΡΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1971 Γ 00:47:41 00:47:13 GRE
652 264 ΠΑΤΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ -ΝΕΦΕΛΗ 1999 Γ 00:47:43 00:46:45 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
653 265 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 Γ 00:47:43 00:46:37 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
654 389 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 Α 00:47:43 00:47:18 GRE
655 390 ΦΟΥΡΦΑΡΟ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 Α 00:47:44 00:46:37 GRE
656 266 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1980 Γ 00:47:46 00:47:18 GRE
657 267 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΗ 1979 Γ 00:47:47 00:47:18 GRE
658 268 ΖΥΜΠΑΤΑΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 Γ 00:47:48 00:47:37 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
659 269 ΜΑΛΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 1988 Γ 00:47:51 00:46:52 GRE
660 391 ΤΕΡΖΗ ΡΑΛΛΟΥ 1987 Α 00:47:51 00:46:52 GRE
661 270 ΑΜΠΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 Γ 00:47:54 00:47:47 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
662 271 ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΙΛΙΑ 2002 Γ 00:47:56 00:47:50 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ GRE
663 272 ΚΕΝΤΕΡΟΓΛΟΥ ΠΕΡΣΑ 1986 Γ 00:47:58 00:47:00 GRE
664 273 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΑ ΜΙΚΟΛΕΤΑ 1988 Γ 00:47:59 00:46:55 GRE
665 274 ΜΠΟΥΡΤΣΙΑΚΑ ΣΥΛΒΙΑ 1987 Γ 00:47:59 00:47:02 GRE
666 275 ΒΟΣΝΙΔΟΥ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ 1964 Γ 00:48:12 00:47:59 GRE
667 276 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 1962 Γ 00:48:12 00:47:05 ”ΑΜΑΖΟΝΕΣ” Α.Ο.ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
668 277 ΝΕΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1999 Γ 00:48:22 00:47:29 GRE
669 278 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1998 Γ 00:48:23 00:47:31 AOGA TAEKWONDO GRE
670 279 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Γ 00:48:25 00:47:55 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
671 392 ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1966 Α 00:48:53 00:48:48 GRE
672 393 ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1962 Α 00:48:53 00:48:35 ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ GRE
673 280 ΓΡΕΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1965 Γ 00:48:54 00:47:47 GRE
674 281 ΠΑΛΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1989 Γ 00:48:58 00:47:54 GRE
675 282 ΤΣΙΒΙΚΗ ΡΟΔΟΠΗ 1989 Γ 00:48:58 00:47:55 GRE
676 394 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α 00:49:01 00:48:06 GRE
677 283 ΤΣΑΧΙΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 Γ 00:49:17 00:49:13 GRE
678 284 ΦΟΥΡΝΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2001 Γ 00:49:22 00:48:10 GRE
679 395 ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1968 Α 00:49:27 00:49:16 GRE
680 285 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1968 Γ 00:49:27 00:48:58 GRE
681 286 ΣΑΧΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 Γ 00:49:29 00:48:40 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
682 287 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 Γ 00:49:29 00:48:39 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
683 288 ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1955 Γ 00:49:35 00:49:09 GRE
684 289 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 Γ 00:50:20 00:49:05 GRE
685 290 ΜΑΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1967 Γ 00:50:25 00:49:22 GRE
686 396 ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 Α 00:50:25 00:49:22 GRE
687 291 ΓΛΑΝΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1969 Γ 00:50:26 00:49:23 GRE
688 292 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1969 Γ 00:50:26 00:49:22 GRE
689 293 ΜΠΟΥΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ-ΘΕΑΝΩ 2001 Γ 00:50:30 00:50:07 4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ GRE
690 294 ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1999 Γ 00:50:31 00:50:07 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΙΒΟΣ GRE
691 397 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Α 00:50:33 00:49:18 GRE
692 295 ΣΑΛΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1970 Γ 00:50:42 00:49:38 ΠΓΝ ΕΒΡΟΥ -ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ GRE
693 296 ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1982 Γ 00:50:43 00:49:40 ΠΓΝ ΕΒΡΟΥ -ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ GRE
694 297 ΔΟΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 Γ 00:50:44 00:49:38 GRE
695 298 ΠΟΥΡΖΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1972 Γ 00:50:45 00:49:38 GRE
696 299 ΔΑΣΤΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1965 Γ 00:50:52 00:49:33 GRE
697 300 ΣΟΥΛΤΑ ΜΑΡΙΑ 1975 Γ 00:50:53 00:49:50 ΠΓΝ ΕΒΡΟΥ -ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ GRE
698 398 ΜΑΣΚΑΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1965 Α 00:51:03 00:49:44 GRE
699 301 ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΡΙΝΑ 1970 Γ 00:51:09 00:49:50 GRE
700 302 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1968 Γ 00:51:09 00:49:50 GRE
701 399 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 1965 Α 00:51:09 00:49:49 GRE
702 303 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1966 Γ 00:51:09 00:49:50 GRE
703 304 ΑΛΟΥΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1968 Γ 00:51:13 00:50:54 GRE
704 305 ΜΟΚΑΛΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 1963 Γ 00:51:13 00:50:53 GRE
705 400 ΚΥΛΙΜΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1967 Α 00:51:16 00:51:16 GRE
706 401 ΚΟΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 Α 00:51:29 00:50:16 GRE
707 402 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1956 Α 00:51:30 00:50:15 GRE
708 306 ΜΗΤΙΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 Γ 00:51:30 00:51:00 GRE
709 307 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1952 Γ 00:51:30 00:51:03 GRE
710 308 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΥ 1976 Γ 00:51:35 00:50:24 GRE
711 309 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1973 Γ 00:51:35 00:50:24 GRE
712 310 ΤΟΠΑΛΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1983 Γ 00:51:43 00:50:48 – GRE
713 311 ΤΣΑΛΤΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 1974 Γ 00:51:43 00:51:37 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
714 403 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 Α 00:51:48 00:49:41 GRE
715 312 ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1980 Γ 00:51:48 00:49:41 GRE
716 313 ΖΑΠΑΡΤΑ ΕΛΕΝΗ 1971 Γ 00:51:51 00:51:01 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ RUNNING TEAM GRE
717 404 1992 Α 00:51:52 00:51:01 GRE
718 405 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1935 Α 00:52:07 00:51:56 GRE
719 406 ΜΩΡΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1964 Α 00:52:13 00:51:55 GRE
720 314 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1966 Γ 00:52:13 00:51:55 GRE
721 315 ΤΣΑΚΠΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1965 Γ 00:52:13 00:51:56 GRE
722 316 ΜΠΟΥΤΖΙΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1966 Γ 00:52:25 00:52:04 – GRE
723 407 ΤΑΡΑΝΤΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1934 Α 00:52:38 00:51:28 GRE
724 317 ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1977 Γ 00:53:17 00:52:05 GRE
725 318 ΚΑΖΙΚΙΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1975 Γ 00:53:21 00:52:09 GRE
726 319 ΜΠΟΥΤΖΙΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1968 Γ 00:53:33 00:53:20 GRE
727 320 ΔΕΤΣΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1961 Γ 00:53:33 00:53:20 GRE
728 321 ΚΑΛΛΙΘΡΑΚΑ-ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1963 Γ 00:53:54 00:52:44 GRE
729 322 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 1963 Γ 00:53:55 00:52:44 GRE
730 408 ΤΣΟΥΛΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 Α 00:53:57 00:52:40 GRE
731 323 ΚΟΥΛΙΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1970 Γ 00:53:58 00:52:42 GRE
732 324 ΒΑΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 Γ 00:54:19 00:53:57 GRE
733 409 ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Α 00:54:19 00:53:57 GRE
734 410 ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 Α 00:54:34 00:54:22 GRE
735 325 ΓΛΑΝΙΑ ΚΡΕΜΑΣΙΑ 1962 Γ 00:55:16 00:54:12 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΖΟΥΜΠΑ GRE
736 326 ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1970 Γ 00:55:16 00:54:11 GRE
737 327 ΧΥΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1990 Γ 00:55:41 00:55:14 – GRE
738 411 ΚΑΖΑΡΙΑΝ ΝΟΥΝΕ 1968 Α 00:55:41 00:54:31 GRE
739 412 ΣΟΥΚΙΑΣΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α 00:55:41 00:54:32 GRE
740 413 ΣΟΥΚΙΑΣΙΑΝ ΝΑΡΕΚ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 Α 00:55:41 00:54:31 GRE
741 414 ΠΑΤΕΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 Α 00:55:41 00:55:15 AFG
742 415 ΣΟΥΚΑΣΙΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 Α 00:55:41 00:54:32 GRE
743 328 ΠΑΤΑ ΒΑΣΙΑ 1990 Γ 00:55:41 00:55:14 GRE
744 329 ΚΥΡΙΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 Γ 00:55:43 00:55:35 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
745 330 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 2000 Γ 00:55:43 00:55:35 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΪΣΤΡΟΥ GRE
746 331 ΜΑΡΤΙΝΗ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ 1992 Γ 00:55:44 00:54:49 GRE
747 332 ΠΑΛΛΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 1968 Γ 00:56:35 00:56:06 GRE
748 416 ΚΟΥΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 1977 Α 00:56:36 00:55:29 GRE
749 417 ΚΟΥΚΟΣ ΜΟΣΧΟΣ 1930 Α 00:56:36 00:55:29 GRE
750 333 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1968 Γ 00:57:16 00:56:13 ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΓΝΑ GRE
751 334 ΖΑΧΑΡΟΘΛΙ ΔΑΝΑΗ 1966 Γ 00:57:16 00:56:13 ΠΓΝ ΕΒΡΟΥ -ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ GRE
752 418 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 Α 01:10:11 01:10:11 ΗΡΟΔΙΚΟΣ GRE

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *